فروش دستگاه هیدروپونیک ایروپونیک خانگی

فروش دستگاه هیدروپونیک ایروپونیک خانگی: دستگاه کشت خانگی هیدروپونیک ایروپونیک طبقاتی، کشت عمودی برج کشت، rdwc و کشت nft برای انواع سبزیجات، صیفی جات

همان طور که می دانیم کشت هیدروپونیک ایروپونیک  نوعی کشت مدرن محسوب می شود که بدون خاک و با کمترین میزان استفاده از آب در محیطی کوچک، مقدار زیادی گیاه و علوفه را می توان پرورش داد که از نظر اقتصادی هم بسیار مقرون به صرفه است.

این سیستم دیگر نه تنها در گلخانه ها یا کانکس ها و سالن های مخصوص، بلکه در خانه هم قابل اجراست. این سیستم های کشت هیدروپونیک ایروپونیک خانگی که امروزه بسیار هم پرطرفدار و رو به افزایش و گسترش است را می توانید به آسانی از ما تهیه کنید. باغبانی به روش هیدروپونیک یک راه عالی برای رشد گیاهان بدون داشتن یک باغ یا گلخانه ی بزرگ است.

اگر آپارتمانی که در آن زندگی می کنید حتی یک بالکن و یا یک تراس کوچک هم برای پرورش گل و گلدان یا راه اندازی یک گلخانه ی خانگی کوچک را هم ندارد، دستگاه هیدروپونیک ایروپونیک خانگی می تواند یک پیشنهاد عالی برایتان باشد و دیگر افسوسی برای پرورش گیاهان مطلوب یا سبزیجات مدنظرتان نخواهید داشت.

دستگاه هیدروپونیک ایروپونیک خانگی

شما با خرید یک دستگاه هیدروپونیکایروپونیک خانگی، در واقع گلخانه ی بسیار کوچکی را در خانه ی خود راه اندازی کرده اید که می توانید به راحتی سبزیجات مصرفی روزمره تان را در آن کشت کنید و یا مشغول پرورش گل‌های زینتی محبوبتان شوید و در واقع هر گل و گیاهی را که می‌شناسید می توانید در آن کشت کنید.

همان طور که می دانیم افزایش بی رویه ی جمعیت و همچنین روی آوردن به زندگی های شهری، زندگی های آپارتمانی رواج پیدا کرده است و در طرف دیگر ماجرا مردم هم مشتاق داشتن حداقل یک گلخانه‌ ی آپارتمانی و خانگی کوچک برای خود و در محل زندگی شان هستند.

همین استقبال بی نظیر سبب شده است که تمایل مردم به خرید دستگاه های هیدروپونیک ایروپونیک خانگی بیشتر شود و در واقع استفاده کننده ‌های آن ها افزایش یابند؛ مخصوصا زمانی که متوجه می شوید که هر گیاهی را در این دستگاه ها می توان کشت کرد.

این دستگاه‌های هیدروپونیک، چه از نوع گلخانه‌ای و بزرگ آن و چه از نوع خانگی و کوچک آن، در راستای بهبود صنعت کشاورزی و البته دامپروری بسیار موثر واقع بوده اند و از طرفی دیگر موجب افزایش بازدهی تولید و تامین علوفه برای دام ‌ها شده اند که خود سبب حفاظت از محیط زیست و منابع آبی شده است.

سیستم کشت عمودی و طبقاتی خانگی

روش مدرن کشت هیدروپونیک ایروپونیک در کشورهای جهان اولی در جایگاهی والا قرار دارد و میان تولیدکنندگان محصولات کشاورزی و دامپروران از محبوبیت ویژه ای برخوردار است. طبق آمار های به دست آمده، در این کشور ها تقریبا نزدیک به 50 درصد از محصولات کشاورزی از این روش کشت می شوند که البته با بازدهی بسیار مثبتی هم مواجه شده اند و دیگر از مشکلات کم آبی به ویژه در کشور های کم آب تر مثل کشور های اروپایی خبری نیست.

در ایران هم که دائما با خشکسالی و کم آبی مواجه هستیم، این روش بسیار محبوب شده و در واقع برای کشت از این روش احتیاج داریم؛ چرا که این گونه هم از صرفه ی اقتصادی بهره مند می شویم و هم دیگر دچار مشکلات محیط زیستی و آلودگی خاک و کمبود آب و … نمی شویم.

قطع به یقین با افزایش استفاده از این روش در کشور، ایران می تواند نه تنها به یک مصرف‌کننده ی شخصی بلکه به یک صادر کننده ی مواد غذایی تبدیل شود. می دانیم که همچنان عده ی زیادی از مردم برای تولید محصولات کشاورزی و علوفه های دام های خود از روش سنتی استفاده می کنند که این روش علاوه بر اتلاف وقت و منابع طبیعی مثل آب و خاک، استهلاک و کاهش بازدهی کاری هم به همراه دارد و همچنان رواج بیماری ها در دام ها نیز اتفاق می افتد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *