فروش تجهیزات گلخانه طبقاتی و عمودی هیدروپونیک

فروش تجهیزات گلخانه طبقاتی و عمودی هیدروپونیک : تجهیزات گلخانه ای امروزه بسیار حائز اهمیت هستند چرا که با توجه به پیشرفت فناوری، استفاده از تجهیزات مدرن و به روز و کاربردی می تواند شما را در تولید محصولاتی با کیفیت بالاتر هدایت کند.

برای رشد صحیح گیاهان گلخانه ای که به صورت هیدروپونیک کشت می شوند باید شرایط و امکانات مطلوبی از نظرات گوناگونی چون دما، نور، رطوبت، هوا، خاک و … فراهم شود و باید در نظر داشت که فقدان یکی از آن ها مانع رشد خواهد شد.

در حقیقت تجهیزات موظفند که شرایط نامساعد را به هر طریقی مساعد کنند تا گیاهان بتوانند رشد خوبی داشته باشند. از تجهیزات گلخانه ای هیدروپونیک باید به تجهیزات گرمایشی و سرمایشی هم توجه ویژه ای داشت. از تجهیزات گرمایشی می توانیم به سیستم های گرمایشی زیرزمینی، سیستم های آب گرم و سرویس و نگهداری سیستم های گرمایشی اشاره کنیم و از تجهیزات سرمایشی هم می توانیم اندود کردن شیشه های گلخانه و سایه دادن، سیستم های تبخیری، سیستم های مه پاش، کولرهای آبی و گازی، سرویس و نگه داری دستگاه های مه ساز و … را نام ببریم.

سیستم های تهویه ی هوا هم در تجهیزات گلخانه ای بسیار مهم هستند که وظيفه ی کاهش حرارت، حفظ رطوبت نسبی و رساندن هوای تازه به گلخانه را دارند.

تجهیزات گلخانه طبقاتی و عمودی

 • سازه ی گلخانه ای.
 • پوشش گلخانه ای.
 • تاسیسات گلخانه ای.
 • اجزای گلخانه ای که شامل بستر کشت می باشد.
 • تزریقco2
 • تهویه (سرمایش و گرمایش).
 • نور مکمل.

فروش تجهیزات گلخانه طبقاتی و عمودی هیدروپونیک

البته مهم ترین تجهیزات مورد نیاز هر گلخانه شامل 5 مورد زیر می باشد :

 • سیستم گرمایشی و سرمایشی
 • بستر کشت
 • ژنراتور
 • سیستم آبیاری
 • نور مکمل

گلخانه های طبقاتی و عمودی هیدروپونیک و ایروپونیک از جمله مدرن ترین و جدید ترین سیستم های کشت به شمار می روند که روز به روز در حال گسترش هستند و تجهیزات بسیار متنوعی برای این گلخانه ها در حال ساخت است که مجموعه ما توانسته در این مسیر قدم های شایسته ای را بردارد.

در لیست زیر به طور جزئی تر به تجهیزات مورد نیاز در هر گلخانه هیدروپونیک و ایروپونیک اشاره می کنیم که تمامی آن ها را می توانید با بالاترین کیفیت تهیه بفرمایید تا بهترین راندمان را نیز دریافت کنید.

 1. پوشش گلخانه ای : فیلم پلی اتیلن ( نایلون عریض ) ، پانل های پلی کربنات ، پوشش شیشه ای گلخانه ، پلی وینیل فلوراید (PVF) ، پلی وینیل کلراید (PVC) ، فایبرگلاس (FRP)
 2. بخاری های گلخانه ای
 3. فن تهویه هوا
 4. منافذ گلخانه ای و تهویه
 5. تجهیزات نور و روشنایی گلخانه ای
 6. سینی های کشت بذر و گلدان ها: تشک های گرم کننده ی نهال ها، ایستگاه های جوانه زنی گرم، کابل های گرم کننده سریع خاک، تشک های انتشار مجدد گرما، تکیه گاه های گیاهی مثل قفس های گوجه فرنگی، قابلمه، سینی و ظرف حمل بذر و نهال (البته بسته به نوع هر گلخانه این موارد به صورت متفاوت به کار می روند.)

  فروش تجهیزات گلخانه طبقاتی و عمودی هیدروپونیک

 7. تجهیزات آبیاری گلخانه ای
 8. سیستم های هیدروپونیک
 9. گاری و واگن
 10. قفسه بندی و نیمکت بندی گلخانه ای
 11. تجهیزات سنجش کیفیت خاک
 12. دماسنج گلخانه ای
 13. قفسه های حمل و نقل و نمایش گیاهان به مشتریان
 14. درب های گلخانه ای
 15. کفپوش گلخانه ای
 16. تجهیزات کنترل آب و هوای گلخانه ای
 17. تجهیزات برای تزریق کود های شیمیایی و لوازم جانبی آن ها
 18. کیت و کمپوست تختخواب
 19. لنگرها و اتصال دهنده ها
 20. اکستروژن آلومینیوم
 21. ژنراتورهای گاز CO2
 22. سیستم تهویه برق گلخانه ای
 23. اتصالات کراس
 24. ساخت های استریل گالوانیزه سه گانه
 25. تجهیزات تخلیه آب باران و استفاده از آن برای آبیاری گلخانه

جهت تهیه لوازم و تجهیزات مربوط به گلخانه های طبقاتی و عمودی ( برج کشت ) می توانید با مرکز فروش تجهیزات گلخانه طبقاتی و عمودی در مجموعه myhydroponic تماس بگیرید تا راهنمایی مناسب در اختیار شما قرار گیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *