تولید سینی کشت هیدروپونیک گلخانه ای

تولید سینی کشت هیدروپونیک گلخانه ای : سینی کاشت انواع محصولات هیدروپونیک گلخانه ای تولید شده برای سبزیجات، میکروگرین، علفه هیدروپونیک، صیفی جات و کاهو

یکی از پرکاربردترین وسایل مورد نیاز در سیستم هیدروپونیک، سینی کاشت هیدروپونیک است. چه در تولید علوفه­ی هیدروپونیک، چه در تولید نشا سبزیجات و چه در پرورش محصولات گلخانه ای شما به سینی های مخصوص هیدروپونیک نیاز خواهید داشت.

توجه به این نکته ضروری است که تنوع سینی های کشت هیدروپونیک موجود در بازار چه از لحاظ قیمت و چه از لحاظ کیفیت بسیار بالا است و عدم توجه به ویژگی های سینی ممکن است در میانه ی راه تولید، شما را با مشکلاتی مواجه کند. در این بخش با ویژگی های سینی های تولیدی گروه my hydroponic بیشتر آشنا خواهید شد.

کاربرد سینی کشت هیدروپونیک گلخانه ای

همانطور که گفتیم سینی های هیدروپونیک در تولید طیف وسیعی از محصولات کشاورزی کاربرد دارد اما به طور ویژه در گلخانه های هیدروپونیک مورد استفاده ی تولید کنندگان قرار می گیرد.

این سینی ها بیشتر برای جوانه دار کردن گیاهانی همچون  خیار، فلفل، گوجه فرنگی، کدو و سایر صیفی جات مشابه در گلخانه استفاده می­شود. به طور کلی می توان گفت بیش از 50 درصد محصولات گلخانه هیدروپونیک را می توان در این سینی ها کشت داد.

تولید سینی کشت هیدروپونیک گلخانه ای

تنوع سینی کشت هیدروپونیک گلخانه ای

سینی های گلخانه ای در مدل ها و نمونه های مختلف تولید می شود. این سینی کشت هیدروپونیک معمولا پلیمرهایی از جنس PP،PE ، PS و… هستند. شما می بایست با توجه به هدف کاربری خود مدل سینی کشت هیدروپونیک را انتخاب کرده و سفارش دهید. هر یک از این سینی ها ویژگی های خاص خود را دارند. به عنوان نمونه سینی های PP از استحکام بالایی برخودار هستند و مناسب محصولاتی هستند که پس از رشد سنگین خواهند شد. سینی های PE به نسبت سینی های PS و PP نرم تر بوده و خارج کردن جوانه ها ونشا گلخانه ای از آن ها راحت تر است. این قبیل سینی ها برای کشت های دو مرحله ای که ابتدا بذر جوانه دار شده و بعد در محل اصلی پرورش داده می­شود مناسب تر هستند.

ویژگی های مهم سینی کشت هیدروپونیک

به غیر از جنس سینی مورد استفاده در گلخانه، توجه به برخی ویژگی های سینی کشت هیدروپونیک بسیار مهم است. به عنوان مثال زهکشی مناسب آب از سینی یکی از این ویژگی هاست. سینی های تولیدی گروه تجهیز گرولایت به صورتی طراحی شده است که  زهکشی آب در این سینی ها به نحو احسن انجام شده و از پوسیدگی بذر و جوانه جلوگیری خواهد کرد.

انتخاب و خرید سینی کشت هیدروپونیک گلخانه ای

یکی از اهداف اصلی شرکت تجهیز گرولایت، تامین نیاز تولیدکنندگان ایرانی به تجهیزات  سیستم های هیدروپونیک است. در همین راستا این شرکت در حال تولید و عرضه ی سینی ­های کشت هیدروپونیک با بهترین کیفیت و بالاترین تنوع و همچنین مناسب ترین قیمت است.

شما نیز در صورت تمایل می­توانید برای کسب اطلاعات بیشتر و آغاز فرایند خرید این سینی ها با کارشناسان ما ارتباط حاصل فرمایید.

1 دیدگاه برای “تولید سینی کشت هیدروپونیک گلخانه ای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *