فروش سینی گلدان نت پات هیدروپونیک

فروش سینی گلدان نت پات هیدروپونیک : گلدان سینی و نت پات کشت گلخانه ای شامل سبد کشت و گلدان کشت هیدروپونیک، ایروپونیک و اکواپونیک و … را می توانید از ما تهیه کنید، اعتبار ما خدمات و پشتیبانی قوی ما است.

چهار ویژگی زیر از مزایای مهم کشت در گلخانه محسوب می شوند :

  1. جای قرار گیری گیاهان.
  2. حفظ آب و رساندن صحیح آن به گیاه.
  3. وجود یک مخزن برای منابع غذایی گیاه.
  4. تبادل هوا در میان ریشه ها.

سینی های گلدان و نت پات کشت گلخانه ای

گلدان پلاستیکی هیدروپونیک که نام دیگر آن سبد کشت می باشد ( Net pots ) در سیستم‌های اجرایی گوناگون مثل ان اف تی یا همان کشت طبقاتی و همچنین در بستر کشت هیدروپونیک و در سیستم کشت جزر و مد یا همان دیپ واتر کالچر RDWC  استفاده می‌شود.

این گلدان ها (نت پات) دارای تعداد بسیار زیادی شبکه هستند که ریشه می تواند به آسانی از آن ها رد شود تا بتوانند به آب برسند و البته در برابر فشار و حجم ریشه هم مقاومت بیش از حدی دارد. می‌توانیم تا زمان منتقل شدن به فضای اصلی هم برای کاشت بذر می توان از این گلدان ها استفاده کرد.

 

این گلدان برای کشت گیاهان با حجم ریشه متوسط مناسب هستند مثل گوجه یا فلفل و از آن ها در فاصله ی زمانی کاشت بذر تا برداشت آن می‌توانیم استفاده کنیم. فرآیند رشد گیاه و محصول به طور دقیق با کشت هیدروپونیک انجام می شود اما در شیوه ی سنتی برای به دست آوردن آن بعد از کشت هر محصول در خاک و از بین بردن علف‌های هرز در آخر محصولی با کیفیت به دست می دهد. نمونه ی مشابه با این محصولات در خارج از کشور از کیفیت بالاتر و قیمت مناسب تری برخوردارند.

فروش سینی های گلدان و نت پات کشت گلخانه ای

این گلدان ها تنها در سیستم های هیدروپونیک و آئروپونیک برای کشت گیاه مناسب هستند. از آن جایی که این محصولات پلاستیکی هستند و به صورت مشبک و دارای حفره های کوچک می باشند، ریشه ی گیاهان می توانند به آسانی از آن ها خارج شوند و این گونه با محلول مغذی در ارتباط قرار می گیرند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *