فروش دستگاه ایروپونیک خانگی

فروش دستگاه ایروپونیک خانگی: کشت هیدروپونیک خانگی عمودی طبقاتی nft به همراه انواع گلدان و سینی کشت را در فروشگاه ما خرید نمایید به همراه انواع گلدان سینی و نت پات و اموزش نحوه کشت و راه اندازی

همان طور که می دانیم کشت ایروپونیک نوعی از کشت است که بدون استفاده از خاک انجام می شود و رشد گیاه در آب اتفاق می افتد. با تهیه ی یک دستگاه ایروپونیک خانگی به آسانی می توان در منزل خود یک گلخانه داشت و به پرورش سبزیجات مصرفی روزمره و یا کاشت گل های زینتی پرداخت. این گونه هم روزانه می توانید از سبزیجات تازه ی خانگی خودتان مصرف کنید و هر گلی که به آن علاقه مندید را در خانه پرورش دهید. همچنین استفاده از دستگاه ها علاوه بر زیبایی، آرامش ویژه ای را هم به منزل شما می دهد.

زندگی های جدید و خانه های آپارتمانی موجب شده تا به گلخانه های خانگی کوچک و آپارتمانی رو بیاوریم و در نتیجه هر روز تعداد بیشتری از مردم به سمت استفاده از دستگاه های ایروپونیک خانگی می روند. اگر شما هم از آسانی استفاده از این دستگاه های اتوماتیک ایروپونیک خانگی بدانید، به سرعت به جمع استفاده کنندگان آن اضافه می شوید و می‌توانید هر محصولی را در منزل خود کشت کنید.

فروش دستگاه ایروپونیک خانگی

دستگاه ایروپونیک خانگی و گلخانه ای

تولید این دستگاه‌های ایروپونیک خانگی و گلخانه‌ای رواج آن ها علاوه بر حفظ محیط زیست و منابع آبی، مسبب بهبود صنعت کشاورزی هم شده اند و در نتیجه بازده تولیدات علوفه ی دام‌ها هم افزایش یافته است.

در تمامی کشور های جهان اولی و پیشرفته ی جهان، این نوع کشت جایگاه ویژه ای در میان اصناف تولید محصولات کشاورزی دارد و تقریبا نیمی از محصولات کشاورزی آن ها از این روش کشت می شود. غالبا کشور های اروپایی به دلیل این که مشکلی برای تامین منابع آبی ندارند، از کشت ایروپونیک استفاده می کنند و شاهد نتایج مثبتی بوده اند.

استفاده از دستگاه ایروپونیک در ایران

کشور ایران به دلیل موقعیت جغرافیایی آن با کمبود آب مواجه است و در نتیجه تولید کنندگان محصولات کشاورزی همچنان به روش سنتی عمل می کنند که موجب می شود علاوه بر هدر رفتن منابع طبیعی و به خطر افتادن محیط زیست، بازده کار هم پایین بیاید. پس باید هر چه زودتر تدبیری برای این کمبود آب اندیشید، چرا که روز به روز احساس نیاز به کشت ایروپونیک بیشتر می شود.

هیدروپونیک و ایروپونیک خانگی

دو دستگاه هیدروپونیک و ایروپونیک در دو نوع خانگی و صنعتی ساخته می شوند که هر کدام از آن ها هم انواع گوناگونی دارند. هر کدام هم برای کشت محصولات مختلفی در نظر گرفته می شوند مثل کشت سبزی های صیفی یا میکروگرین ها، کشت گوجه، خیار، توت فرنگی و … . هر یک از انواع این دستگاه های ایروپونیک ویژگی خاص و در نتیجه کاربردی متفاوت دارند که باید با توجه به نیاز مورد نظر آن ها را تهیه کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *