فروش سینی کشت سبزیجات میکروگرین

فروش سینی کشت سبزیجات میکروگرین: خرید و تولید انواع گلدان سینی و سبد کشت هیدروپونیک سبزی میکروگرین و آموزش راه اندازی انواع گلخانه کشت خانگی و تجاری و صنعتی/ جهت دریافت مشاوره با ما مکاتبه نمایید

شروع و راه اندازی کسب ­و کار با تولید و پرورش میکروگرین ها

روزانه همه ی انسان ها نیاز های تازه ای را در خود احساس می­کنند که در نتیجه ی آن متمایل به تجربه ی اتفاق های تازه می شوند. همین خصوصیت موجب شکل گیری شغل های جدید شده که تا چندین سال پیش وجود خارجی هم نداشته اند. مثلا تولید و عرضه­ ی میکروگرین هم شامل همین موارد است که در حقیقت یک زمینه ی شغلی تازه محسوب میشود.

می دانیم که یکی از گروه­ های غذایی پرمصرف میان مردم، سبزیجات است و همچنین می دانیم که مصرف سبزی زمانی دلخواه و دلچسب می شود که همراه با سایر غذا ها مصرف شود.

جدیدترین نوع پرورش سبزیجات، میکروگرین ها هستند که به تازگی مورد توجه قرار گرفته ‌اند. به سبزیجات جوانی که به محض ظاهرشدن سری دوم برگ­ها ( برگ­های واقعی ) چیده و مصرف می­شوند را میکروگرین­ می گویند. یکی از بهترین کسب­ وکارها در حوضه­ ی کشاورزی تولید میکروگرین می باشد.

نکاتی راجع به پرورش تجاری میکروگرین

قطعا یکی از مهم­ترین عوامل برای شروع و راه اندازی یک کسب و کار، وجود فضا و زمینه ای کارآمد برای عرضه ی کالا به مشتریان و تقاضای آن ها برای محصول مورد نظر است. هر چه قدر سطح دانش جامعه بیشتر شود و اهمیت رژیم غذایی سالم هم روشن شود، متوجه می شویم که مصرف سبزیجات هم افزایش می یابد همان طور که در سال­های اخیر هم به همین منوال بوده است.

امروزه در فروشگاه­ های بزرگ، عرضه ­ی جوانه ­های سبزیجات مختلف بسیار رایج است که مردم از این جوانه ­ها برای تهیه ی سالاد­ استفاده می کنند.

امروزه میکروگرین ­ها از این جوانه­ ها سبقت گرفته اند و در میان مصرف کنندگان بسیار محبوب شناخته شده اند. این محبوبیت از طعم مطلوب این سبزیجات سرچشمه می گیرد و البته مواد مغذی موجود در آن ها و خواص بی نظیر آن ها.

لازم به ذکر است که مصرف آن ها به سالاد محدود نمی شود و مشتریان از آن ها به عنوان سبزی‌خوردن هم استفاده میکنند. آن ها به عنوان ماده ی اولیه غذا ها یا بخشی از وعده ­ی غذایی اصلی مورد استفاده قرار می گیرند. در نتیجه با توجه به همه ی این موارد، بازار مشتاق فروش میکروگرین ها می باشد.

تجهیزات و سینی کشت سبزیجات میکروگرین

برای شروع به هرکاری و یا برای شروع کشت یک محصول آن هم به شکل سنتی یا صنعتی نیازمند تجهیزات ویژه ای هستید. برای کشت میکروگرین هم در هر مقیاسی که مدنظرتان هست، نیازمند تجهیزات گران قیمتی مثل تراکتور نیستید و در آغاز هم فقط به مهیا کردن بستر، سینی و تجهیزات مناسب برای کشت بذر میکروگرین احتیاج است.

آبیاری هم که به صورت اسپری می باشد. برای فضای بسته نباید فراموش کنید که حتما نور مورد نیاز گیاه را هم تامین کنید. به این ترتیب با گستردگی کسب وکار خود، دیگر به جای خاک و کود هم می توانید از پودر کشت مخصوص مثل کمپوست رسیده استفاده کنید تا این گونه راندمان تولید محصول را هم افزایش دهید.

گلخانه ی کشت میکروگرین یا ریز سبزی

پرورش میکروگرین در فضاهای کوچک هم امکان پذیر است. در یک فضای کوچک و محدود با استفاده از همین سینی­ های کشت بذر طبقاتی می توان تولیدات را افزایش داد و در عین ثابت بودن هزینه ­ی فضای کشت، با این شیوه می توان به سود خالص محصول را زیادتر کرد.

بازدهی میکروگرین ها در سینی کشت

فقط و فقط بعد از یک تا سه هفته پس از کشت می توان از میکروگرین ها مصرف کرد. رشد آن ها در این مدت زمان کوتاه، سرمایه ها را هم در گردش نگه می دارد و موجب سوددهی هر چه زودتر و سریع تر کسب و کار شما می شود، چرا که میدانیم مدت زمان کشت آن از مدت زمان کشت سبزیجات بسیار کوتاه تر است؛

برای مثال از موقعی که بذر جعفری را بکاریم تا زمانی که جوانه بزند ۲۰ تا ۲۵ روز زمان می برد که علاوه بر آن چندین روز هم صرف آماده ی مصرف شدن جعفری می شود که شما در این مدت زمان می­توانید در سینی کشت دو سری میکروگرین را بکارید و به سرعت هم آن ها را برداشت کنید.

جهت تهیه سینی کشت میکروگرین می توانید با مرکز فروش سینی کشت سبزیجات میکروگرین در گروه تجهیز گرولایت تماس بگیرید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *