فروش لوازم تجهیزات گلخانه کشت هیدروپونیک ایروپونیک

فروش لوازم تجهیزات گلخانه کشت هیدروپونیک ایروپونیک

فروش تجهیزات و لوازم گلخانه کشت هیدروپونیک ایروپونیک : عرضه ی انواع و اقسام لوازم، قطعات و تجهیزات گلخانه شامل سینی، سبد و بستر کشت هیدروپونیک و ایروپونیک توسط گروه تجهیز گرولایت

تجهیزات کشت هیدروپونیک شامل موارد زیر می باشد :

  • سیستم ‌های کشت علوفه
  • سیستم ‌های کشت خانگی
  • سیستم‌ های کشت گلخانه‌ای
  • و سایر سیستم‌ های کشت

لوازم و تجهیزات گوناگونی برای انواع گلخانه های هیدروپونیک و ایروپونیک (مسطح، طبقاتی، عمودی و برج کشت) وجود دارد که می توان از آن ها استفاده کرد لوازمی چون لامپ رشد، سینی کشت هیدروپونیک، کود هیدروپونیک، فن سیرکوله، بسترهای کشت، انواع گلدان های نت پات و … .

تمامی این لوازم و تجهیزات بر اساس استاندارد های جهان توسط مجموعه ی …….. ساخته می شود به گلخانه داران عرضه می شود.

بررسی لوازم و تجهیزات کشت هیدروپونیک

کشت هیدروپونیک نوعی از کشت است که به جای خاک، در محوطه ی کشت گل ها و گیاهان آب ( یا مواد دیگری) قرار می دهند. با به کارگیری کشت هیدروپونیک محیطی مناسب تر با راندمانی بالاتر به وجود می آید. نباید فراموش کرد که در این روش دیگر از بروز بیماری‌ های شایعی که از طریق خاک منتقل می شدند هم خبری نیست.

کشت هیدروپونیک به شکل های بسته، نیمه باز و باز صورت می گیرد که هر یک را بعدا به طور مفصل بیان توضیح خواهیم داد. به هنگام خرید لوازم و تجهیزات مخصوص کشت هیدروپونیک بسیار مهم است که به مکان های معتبر و کسانی که در این زمینه متخصص هستند، مراجعه کنید. اگرچه هزینه های سرمایه گذاری اولیه برای کشت هیدروپونیک به نظر زیاد می‌رسد اما اگر قرار بر خرید از مکان‌ های نامعتبر باشد، شرایط بدتر خواهد شد.

لوازم مورد نیاز برای کشت

از جمله مزایای کشت هیدروپونیک می توان به کم بودن آلودگی محیطی که به همراه دارد، اشاره کرد؛ زیرا همانطور که گفته شد عامل انتقال بسیاری از بیماری خاک است که در این روش خبری از آن نیست. از جمله لوازم مربوط به بستر کشت هیدروپونیک می توانیم به مخازن نگه داری آب، لوله های مخصوص و پایه های نگه دارنده آن اشاره کنیم.

علاوه بر این ها، پمپ آب مخصوص این بستر ها هم از جمله لوازم موردنیاز می باشد. سه نوع کشت هیدروپونیک (باز و نیمه باز و بسته) و بستر منتخب شما، مزایا و معایب متفاوتی در پی خواهد داشت. کمی بالاتر  این نکته را گوشزد کردیم که گاهی فقط هزینه اولیه کشت هیدروپونیک زیاد می شود و علتش هم به انتخاب شما درمورد این سه نوع کشت برمی گردد.

جهت خرید می توانید با مرکز فروش لوازم تجهیزات گلخانه کشت هیدروپونیک ایروپونیک تجهیز گرولایت مکاتبه نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *