فروش کیت گلخانه کشت سبزیجات در خانه

فروش کیت گلخانه کشت سبزیجات در خانه

فروش کیت گلخانه کشت سبزیجات در خانه: عرضه ی انواع سیستم‌های کشت سبزیجات و صیفی‌جات در منزل، رستوران ها و مراکز صنعتی توسط گروه تولید تجهیزگرولایت

معمولا در زمان صحبت از گلخانه کشت سبزیجات، ذهن خواننده یا شنونده به طرف یک گلخانه ی بزرگ می‌رود و غالبا با شنیدن درست کردن یک گلخانه کشت سبزیجات در خانه متعجب می شوند. در این میان افرادی هم هستند که به طور دستی مشغول ساخت گلخانه کوچک خانگی کشت سبزیجات در منزل هایشان می شوند اما ساخت این گلخانه‌ها علاوه بر سختی و زمان‌بر بودن آن ها، نتیجه ی مستحکمی هم به دست نمی دهند.

علت آن هم استفاده از وسایل دم دستی و غیرتخصصی در حین ساخت گلخانه می باشد اما شما می‌توانید با صرف هزینه ای ناچیز، یک گلخانه ی اصولی از یک مکان معتبر خریداری نمایید تا از بابت استحکام و اصولی بودن سازه های گلخانه و کیفیت قطعات آن خیالتان راحت باشد. از طرفی دیگر هم با تهیه ی این گلخانه های کشت سبزیجات از پیش‌ساخته می توانید زمان زیادی را صرفه جویی کنید.

دیگر مزایای گلخانه کشت سبزیجات در خانه

از مزایای گلخانه خانگی کشت سبزیجات می توانیم به عدم احتیاج آن به مکانی بزرگ اشاره کنیم؛ چرا که مساحت خود این گلخانه ها هم کم می باشد.

شما می‌توانید با بخش پشتیبانی شرکت فروشنده تماس بگیرید و گلخانه کشت سبزیجات موردنظر را با توجه به اندازه ی موردنظرتان سفارش دهید. اندازه ی استاندارد یک گلخانه کشت سبزیجات به صورت اطلاعات زیر می باشد :

  • مساحت : ۲٫۳ مترمربع
  • عرض : ۱٫۸۶ متر
  • طول : ۱٫۲۴ متر
  • ارتفاع کناره : ۱٫۳۵ متر
  • ارتفاع تاج : ۲٫۰۵ متر

از مزایای دیگر این گلخانه‌های از پیش ساخته شده روشنایی ضد آب آن‌ها، پایانه برق، فن اتوماتیک با ترموستات و دماسنج، توری سایبان، رطوبت سنج دیجیتال، بخاری برقی فن‌دار اتوماتیک، کابل و داکت‌کشی آسان اشاره کرد.

جهت خرید کیت گلخانه کشت سبزیجات در خانه با مشاورین ما مکاتبه نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *