فروش گلخانه خانگی و سیستم DWC یا هیدروپونیک

فروش گلخانه های خانگی و سیستم DWC یا همان هیدروپونیک مخزنی : گروه تجهیز گرولایت تولید کننده انواع گلخانه ‌های خانگی و سیستم های هیدروپونیک ایروپونیک برای کشت انواع سبزیجات و صیفی‌جات در منزل می باشد.

در توضیحات این متن شما را برای خرید گلخانه های خانگی بهتر راهنمایی خواهیم کرد.گلخانه‌های خانگی به صورت های یک‌طرفه و دو‌طرفه عرضه می‌شوند. نمونه های یک‌طرفه ی آن ها با پیچ به دیوار متصل می شوند که موجب استفاده ی بهتر از فضا خواهد بود.

این نمونه های یک طرفه برای محیط‌هایی مثل تراس ها، بالکن‌ ها، حیاط‌ خلوت ها و پاسیو‌ها بسیار مناسب هستند. برخی افراد آن‌ها را داخل منازل مسکونی خود هم نصب و راه اندازی کرده اند. عموما جنس چنین گلخانه هایی از آلومینیوم می باشد و در نتیجه کاملا مقاوم و سبک هستند. با داشتن گلخانه ی خانگی شما می توانید هر نوع سبزیجات، صیفی جات و انواع و اقسام گل‌ها و گیاهان را کشت نمایید.

گلخانه ی خانگی و سیستم DWC یا هیدروپونیک مخزنی

گلخانه‌های خانگی از کربنات دوجداره شفاف ساخته می شوند که از ورود اشعه‌ی UV را می توانند جلوگیری کنند. برخی از انواع این گلخانه های خانگی دارای یک کشوی سقفی اضافه هستند که بسیار کارآمد می باشد و برای این که فضای کمتری را اشغال کند، درب آن‌ها به صورت کشویی می سازند که همین درب کشویی را می توان با نوارهای پلاستیکی ساده را درزبندی کرد.

این گلخانه های خانگی به سادگی نصب می شوند و حتی خود شما هم به آسانی می‌توانید پس از تهیه ی آن در منزل خود مونتاژ و نصب نمایید. پس اگر در منزل آپارتمانی زندگی می کنید و همواره در حسرت داشتن یک گلخانه ی پرورش سبزیجات و گل های دلخواهتان بوده اید، گلخانه های خانگی بهترین پیشنهاد برای شما هستند.

برای سفارش و یا دریافت مشاوره در مورد سیستم‌های هیدروپونیک با مرکز فروش گلخانه خانگی و سیستم DWC یا هیدروپونیک ما در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *