گلخانه عمودی هیدروپونیک سبزیجات در خانه

گلخانه عمودی هیدروپونیک سبزیجات در خانه: ارائه مشاوره برای گلخانه عمودی ایروپونیک هیدروپونیک در فضاهای محدود و خانه به صورت کشت طبقاتی و برج کشت عمودی

سبک زندگی امروز بسیاری از افراد را از لذت هایی همچون کاشت و پرورش سبزیجات تازه دور کرده است. در حال حاضر عده کمی را می توان یافت که خانه ای باغچه دار یا زمین و باغی برای کشت سبزیجات داشته باشند. با این حال شمار افراد علاقمند به پرورش سبزیجات تازه کم نیست. خبر خوب این است که علی رغم باور عموم، بدون داشتن چنین فضاهایی و حتی در برخی خانه نیز می توان به کاشت و پرورش سبزیجات پرداخت. اما چطور؟ همراه ما باشید تا پاسخ خود را دریافت کنید.

فضای مورد نیاز برای گلخانه عمودی هیدروپونیک سبزیجات در خانه

برای راه اندازی یک گلخانه سبزیجات خانگی می­توان از فضاهایی همچون حیاط، اتاق خالی، بالکن های بزرگ و حتی پشت بام استفاده کرد. بیش از آن که انتخاب فضای مورد نظر اهمیت داشته باشد، کنترل شرایط محیطی در فضای گلخانه حائز اهمیت است.

بسته به اینکه حجم تولید مد نظر شما در گلخانه چقدر است می توان از فضاهای بلا استفاده در منزل بهره برد. حتی در صورت محدود بودن فضای در اختیار، حداقل چیزی که نصیب شما خواهد شد سبزیجات تازه و عاری از سموم و کود های شیمیایی است.

گلخانه عمودی هیدروپونیک سبزیجات در خانه

بهره گیری از سیستم عمودی هیدروپونیک در گلخانه خانگی

یکی از تکنولوژی های جدید در حوزه کشاورزی که کار تولیدکنندگان را راحت تر از قبل کرده است، سیستم هیدروپونیک است. سیستم هیدروپونیک ساختاری است که آب و محلول های ابی را به عنوان بستر تغذیه گیاه جایگزین خاک کرده است. همین تغییر به ظاهر ساده باعث ایجاد تفاوت هایی مثبت و تسهیل در روند رشد و پرورش گیاه شده است.

بسیاری از گلخانه های بزرگ و تجاری پرورش سبزیجات، در حال حاضر از این نوع سیستم استفاده می کنند. با این حال این سیستم مختص گلخانه های بزرگ نیست و شما حتی در بالکن منزل خود نیز می توانید با کمک سیستم های هیدروپونیک، سبزیجات مورد نیاز روزانه خود را پرورش دهید. سیستم های هیدروپونیک متناسب با شرایط و فضای شما قابل سفارش است.

آینده روشن گلخانه عمودی هیدروپونیک ایروپونیک

بد نیست بدانید که در سال های اخیر محصولات ارگانیک بسیار پرطرفدار شده اند. این محصولات و به خصوص سبزیجات خانگی، به خاطر غلظت پایین کودهای غیر طبیعی، آفت کش ها، علف کش ها و سایر مواد شیمیایی مشابه مورد توجه افرادی قرار گرفته اند که به سلامت خود بسیار اهمیت می دهند. باتوجه به اینکه امکان تولید این سبزیجات ارگانیک در گلخانه های خانگی فراهم است، به نظر می رسد بازار محصولات تولیدی این گلخانه ها روز به روز بهتر از قبل شود.

گروه کشت و صنعت myhydroponic آماده ی ارائه مشاوره، طراحی و اجرای گلخانه های سبزیجات در خانه های با شرایط و فضای مناسب است. شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تماس های درج شده در سایت myhydroponic تماس حاصل فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *