دستگاه تولید سبزیجات هیدروپونیک ایروپونیک

دستگاه تولید سبزیجات هیدروپونیک ایروپونیک : تجهیز گرولایت تولید کننده انواع دستگاه ‌های تولید سبزیجات به صورت کانکس‌های قابل حمل و یا به صورت سالنی در ظرفیت‌های مختلف

اهمیت دستگاه تولید سبزیجات هیدروپونیک ایروپونیک

در حال حاضر با توجه به زنگ خطر بحران آب می‌توانیم برای تولید سبزیجات مصرفی به جای سیستم سنتی از دستگاه تولید سبزیجات هیدروپونیک ایروپونیک برای کشت سبزیجات مورد مصرف روزانه‌ی خود استفاده کنیم. چندین مدت قبل فقط هشدار می‌دادند که مراقب منابع آبی باشیم که تمام نشود. اما حالا اگر بخواهیم با همین شیوه سنتی محصولات مصرفی را کشت کنیم، تا ده سال آینده به طور کلی ایران تبدیل به کویر می‌شود.

با دستگاه تولید سبزیجات هیدروپونیک ایروپونیک می‌توانیم محصولات مختلف و سبزیجات متفاوتی را کشت بدهیم. آن هم در محیط خانه. می‌توان حتی کاهو و کلم بروکلی و سایر سبزیجات را با این سیستم هیدروپونیک ایروپونیک کشت کرد.

تولید دستگاه هیدروپونیک ایروپونیک سبزیجات

برای کشت سبزیجات هیدروپونیک ایروپونیک در بستری بدون خاک می‌بایست ابتدا ظروف مخصوص این کار را خریداری نمایید. سوای از این که محیط‌ها و گلخانه‌های آماده‌ای برای این کار وجود دارند، ظروف مخصوص کاشت گیاهان نیز برای این کار وجود دارند. البته موادی هم به عنوان مکمل نیز می‌توانید به بستر خود اضافه نمایید. از جمله این مواد می‌توان به پشم سنگ اشاره نمود.

پشم سنگ که معمولا برای کشت سبزیجات هیدروپونیک ایروپونیک مورد استفاده قرار می‌گیرد، قادر است تعادل بین آب و اکسیژن را به خوبی برای ریشه‌ی گیاه تامین نماید. به این ترتیب فرایند رشد گیاه تسهیل می‌گردد. محلولی که مقدار زیادی از آن را آب تشکیل داده بهتر است مغذی از مواد معدنی باشد.

بنابراین شگرد جالبی وجود دارد که طی آن در کنار پرورش سبزیجات هیدروپونیک ایروپونیک، افراد اقدام به نگهداری ماهی و پرورش آن نیز می‌کنند. به این صورت که ماهی‌ها با موادی که از خودشان دفع می‌کنند موجب تغذیه بهتر سبزیجات هیدروپونیک ایروپونیک می شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *