فروش قفسه و سینی علوفه هیدروپونیک

فروش قفسه و سینی علوفه هیدروپونیک: تجهیزات علوفه هیدروپونیک  مورد نیاز برای راه اندازی سالن کشت علوفه به همراه آموزش های لازم برای کشت بدون کپک و قارچ

فروش سینی علوفه هیدروپونک :

خرید تجهیزات علوفه شامل نازل و مه پاش، سینی کشت، لامپ، ساخت و کشت قفسه های کشت می توانید از myhydroponic کمک بگیرید.

آشنایی با روش تولید علوفه هیدروپونیک

تولید علوفه هیدروپونیک یکی از روش های جدید کشت گیاه است بهترین عامل در روش هیدروپونیک استفاده نکردن از خاک است.

در این روش آب جایگزین خاک می شود همین تغییرات باعث شده علوفه از نظر اقتصادی و زمانی کاملا به صرفه باشد. در تولید کشت علوفه هیدروپونیک با آماده سازی صحیح و اصولی تجهیزات مورد نیاز می توانیم به صورت مداوم این نوع علوفه را پرورش دهیم.

 

تجهیزات راه اندازی دستگاه کشت علوفه هیدروپونیک

تجهیزات اولیه برای کشت علوفه هیدروپونیک نسبت به تجهیزات مورد نیاز در کشاورزی سنتی بسیار کم است. سیستم کشت هیدروپونیک در یک سالن کوچک گلخانه یا کانکس راه اندازی کرد.

محل انتخاب محل تولید با میزان تولید و ابعاد سیستم کشت باید هماهنگی داشته باشد. در غیر این صورت ممکن است در تعادل دمایی و تناسب هزینه و درآمد به مشکل برخورد. انتخاب محل مناسب مهم ترین قدم در تولید کشت علوفه هیدروپونیک و انتخاب تجهیزات مناسب وبا کیفیت است.

سینی کشت علوفه هیدروپونیک

سینی کشت علوفه هیدروپونیک دانه ها در آن سبز می شوند. باید از جنسی باشد که در برابر آب مقاوم باشد وجود رطوبت مداوم و زنگ زدگی از سینی فلزی استفاده نکنید. بهترین سینی برای تولید علوفه هیدروپونیک از پلی پروپیلن است. باید از سینی محکم تحمل وزن علوفه استفاده کرد.

سیستم نور علوفه هیدروپونیک

نور کافی برای رشد علوفه هیدروپونیک نیاز است اگر جوانه علوفه هیدروپونیک نور کافی دریافت نکنند بازده تولید به شدت پایین خواهد آمد.

سیستم تهویه

طراحی سیستم تهویه و نصب آن باید انجام بشود هوا بین طبقات در گردش باشد. و سطح رطوبت تنظیم شود. نرسیدن هوا باعث کم شدن رشد جوانه می شود. و همچنین رطوبت بیش از حد موجب کپک علوفه می شود و علوفه غیر قابل استفاده می شود.

مخزن و لوله آب مناسب برای سیستم هیدروپونیک

وجود آب کافی مهم ترین عامل برای رشد علوفه هیدروپونیک است. برای انتخاب مخزن آب ولوله ها باید با دقت انجام شود. ظرفیت مخزن باید به نحوی باشد سیستم تولید دچار کم آبی و بحران آب نشوند.

قفسه های کشت علوفه هیدروپونیک

بهترین استفاده از فضا سینی های تولید علوفه را به صورت طبقه در محل کشت قرار بدهیم. فاصله طبقات و ابعاد آن به گونه ای تنظیم شود نور به علوفه برسد. تا بتوان بیشترین سود دهی را داشت طبقات باید از استحکام برای نگه داری سینی را داشته باشد.

برای مشاوره و تهیه طبقات از صفر تا صد با کارشناسان مرکز فروش قفسه و سینی علوفه هیدروپونیک در myhydroponic  تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *