فروش دستگاه تولید علوفه هیدروپونیک

فروش دستگاه تولید علوفه هیدروپونیک

فروش دستگاه تولید علوفه هیدروپونیک: این محصول پر کاربرد شرکت تجهیز گرولایت دستگاه علوفه ساز هیدروپونیک می‌باشد. استفاده از این دستگاه هیدروپونیک کارایی زیادی و صرفه اقتصادی برای دامداران دارد.

این سیستم به دو صورت سیار و اجرا در سالن راه انداره می شود دامدار می تواند بر اساس نیاز خود به صورت سفارشی در ظرفیت مختلف اقدام به خرید این سیستم می کنند.

دستگاه تولید علوفه شرکت تجهیز گرولایت بیشترین استاندارد علوفه هیدروپونیک دارد. حداقل مصرف بذر بیشترین بازدهی محصول را دارد.

سیستم تولید شده در فضای کامل ایزوله اجرا می شود. تولید علوفه سیستم شرکت تجهیز گرولایت نیاز به آفت کش و سم ندارد.

اجرای سیستم تولید علوفه به صورت سالنی

تولید علوفه در ظرفیت بالا به صورت اجرای در فضای سالن یا گلخانه اجرا می‌شود در این روش دیگر نیاز به کانتینر کشت، هزینه استفاده شده نسبت به سیستم سیار پایین تر است.

فروش دستگاه تولید علوفه هیدروپونیک

هزینه و سختی تولید علوفه دامی یکی از بزرگترین مشکل برای دام داران است. گروه myhydroponic با طراحی و تولید سیستم نوین کشاورزی از جمله دستگاه علوفه ساز هیدروپونیک این کار سخت را برطرف کرده است. این سیستم به صورت اتوماتیک کمک می‌کند بهترین شرایط برای رشد گیاه فراهم شود.

سیستم تولید علوفه هیدروپونیک کمترین مصرف برق و عایق پیشرفته برای حداکثر صرفه جویی در انرژی را دارد. سیستم علوفه ساز شرکت تجهیز گرولایت می تواند 50درصد در هزینه خوراک دام به صرفه باشد.

مزایای سیستم علوفه هیدروپونیک

  • استفاده ازسیستم آبیاری به روش ایروپونیک و هوا کشت باعث می شود مصرف آب به کمترین مصرف برسد.
  • سیستم کنترول مانیتورینگ
  • گارانتی 18ماهه تمامی سیستم کشت سبز پلاس
  • استفاده از عایق با دانستنی بالا و کمترین مصرف انرژی
  • استفاده از پنل مخصوص رشد گیاه
  • سیستم ژرمیناتور بذر برای جوانه زنی و بیشترین بازدهی
  • ایجاد بازدهی 10 برابر بر اساس بذر مورد استفاده

دستگاه علوفه ساز سیار

سیستم سیار تولید علوفه شرکت تجهیز گرولایت با کمترین فضا و بیشترین تولید محصول را فراهم می کند.این سیستم عایق یورتون با دانسیته بالا است. باعث می شود در همه اقلیم و شرایط جوی با کمترین هزینه علوفه انجام شود. این سیستم سینی ریلی از قسمت ایراتوری وارد میشود محصول نهایی علوفه از قسمت دیگر خارج می‌شود.

مزایای استفاده از دستگاه تولید علوفه هیدروپونیک

سیستم تولید علوفه هیدروپونیک myhydroponic دارای ضمانت یک سال تجهیزات پشتیبانی سه سال است. کنترل دما، رطوبت، نوردهی در سیستم به صورت خودکار انجام می‌شود.

علوفه هیدروپونیک تولید شده توسط دستگاه علوفه ساز  بدون هیچ گونه کپک و قارچ است به روز ترین استاندارد ها در این نوع سیستم رعایت شده است.

در سیستم های سیار از بهترین نوع عایق برای سیستم استفاده شده هزینه مصرف انرژی برای سیستم گرمایشی و سرمایشی بیشترین صرفه جویی را دارد.

سیستم آبیاری این دستگاه کاملا اتوماتیک است و روش ایروپنیک و سیستم مه پاش انجام شده زمان بندی آبیاری به صورت خودکار است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *