فروش تجهیزات کشت علوفه هیدروپونیک – آموزش

فروش تجهیزات کشت علوفه هیدروپونیک در اصفهان

فروش تجهیزات کشت علوفه هیدروپونیک – آموزش را به بهترین شکل ممکن در اختیار شما قرار می دهیم، از جمله آموزش، خرید سینی کشت علوفه و ..

ایران همانند بسیاری از کشورهای جهان بعلت کمبود بارش در وضعیت مطلوبی قرار ندارد و خشکسالی تک تک شهرهای ایران را تهدید می کند و یک معضل زیست محیطی جدی است.

اصفهان یکی از شهرهای صاحب فرهنگ و تمدن سال هاست که با مشکل حاد خشکسالی دست و پنجه نرم می کند و اعتراض های مردم این استان تا به حال هیچ نتیجه ای نداشته است.

خرید تجهیزات کشت علوفه هیدروپونیک

در کنار این معضل بزرگ، شرکت تجهیز گرولایت با همکاری مسئولان محیط زیست اصفهان مدتی است به یک راهکار به روز و جدید رسیده است و آن کشت هیدروپونیک محصولات کشاورزی است.

حال شاید این سؤال برای شما پیش بیاید کشت هیدروپونیک چه نوع کشت است؟

شرکت myhydroponic در کشت هیدروپونیک به روزترین روش کشت را به کار گرفته است. در این کشت گیاه در خاک رشد نمی کند و در آب وپس از ترکیب با محلول غذایی رشد و نمو می کند و در محیطی کنترل شده و با استفاده از تجهیزات گلخانه مراحل رشد خود را طی می کند.

این شرکت تمامی خدمات مشاوره و حمایتی در کنار تجهیزات موردنیاز این کشت را با قیمت مناسب در اختیار کشاورزان قرار می دهد.

در ادامه تعدادی از تجهیزات کشت هیدروپونیک را برای شما معرفی می کنیم.

  1. گلخانه

اصلی ترین و مهم ترین نیاز کشت هیدروپونیک گلخانه آن است که باید کاملا مناسب برای پرورش محصولات هیدروپونیک باشد و شرایط محیطی مناسب را دارا باشد.

  1. لوله های آبرسانی

شرکت تجهیز گرولایت بهترین لوله ممکن در بازار را برای گلخانه هیدروپونیک خود مهیا ساخته است و تمامی مساحت گلخانه را با لوله 20 میلیمتر پلی اتیلن پوشش می دهد. این لوله ها انواع مختلفی دارد از جمله مه پاش، لوله‌های 16 میلیمتری، لوله 20 میلیمتری و لوله 32 میلیمتری که لوله 16 پرکاربردترین آنهاست.

این لوله ها در کشت گیاهان مورداستفاده قرار می‌گیرند و محصولاتی همچون اسفناج، توت‌فرنگی، کلم‌ و … را با لوله‌های آبرسانی آبیاری می‌کنند.

  1. طبقات گلخانه هیدروپونیک

مهم ترین نکته در طراحی طبقات این گلخانه فاصله مناسب آن است که در صورت عدم توجه باعث جلوگیری از تابش نور به بذرها و از بین رفتن شرایط مساعد هوایی برای بذر می شود.

  1. مخزن آب

آب نقش مهمی در کشت هیدروپونیک دارد. حجم مخزن آب باید براساس مصرف روزانه آب تأمین شود. جنس مخزن آب  باید از واکنش در برابر مواد ضدعفونی‌کننده جلوگیری کند.

  1. فن گلخانه

شرکت تجهیز گرولایت با تولید فن قطر 60 به خوبی تهویه هوا در گلخانه هیدروپونیک را تصمین می کند. فن باید باعث اکسیژن‌رسانی به بذرها و جلوگیری از راکد ماندن هوا ‌شود. عامل اصلی کپک زدگی بذرها همین تهویه هوا است.

  1. بذر مناسب گلخانه هیدروپونیک

اگر یک عامل مهم در کشت محصولات هیدروپونیک نقش داشته باشد قطعا علوفه ای است که با بذرهای باکیفیت بدست آمده است.

  1. سازه گلخانه ( ساختمان)

شرکت myhydroponic با دراختیار داشتن خط تولید سازه استاندارد برای علوفه هیدروپونیک، گام مهمی در راستای خدمت به کشاورزان برداشته است. سخت یک سازه ی خوب و باکیفیت نیازمند مهندسی حرفه ای و از پیش تعیین دشه است که مهندسان شرکت myhydroponic پس از مطالعات فراوان به آن دست یافتند.

این سازه و تمامی تجهیزات موردنیاز گلخانه هیدروپونیک توسط شرکت myhydroponic با قیمت بسیار مناسب ارائه می شود. اگر دنبال تولید محصولی باکیفیت و مشتری پسند هستید با مشاوران ما ارتباط بگیرید و با علم کافی و تجهیزات روز گلخانه خود را افتتاح کنید. افتخار ما این است در تمامی این مراحل در کنار شما هستیم.

جهت دریافت مشاوره و فروش تجهیزات کشت علوفه هیدروپونیک – آموزش و اطلاع از قیمت تجهیزات با ما تماس حاصل فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *