لیست قیمت دستگاه تولید علوفه هیدروپونیک

لیست قیمت دستگاه تولید علوفه هیدروپونیک

لیست قیمت دستگاه تولید علوفه هیدروپونیک: روش جدید در صنعت کشاورزی که چندین هزار سال سابقه دارد روش کشت هیدروپونیک است که بدون خاک می باشد. با این روش گیاهان زیادی همچون کلم, نخود فرهنگی, را می توان پرورش داد همچنین پرورش علوفه هیدروپونیک داری اهمیت زیادی درصنعت دامداری می باشد.

در کشت علوفه هیدروپونیک با حفظ خاک و آب می‌توان برای دام و طیور علوفه سبز و تازه تولید کنیم. این کشت از نظر مواد مغذی بسیار بهتر از علوفه سنتی است. این روش کشت 7روز طول می کشد, رشد سریعی دارد و همین امر باعث استفاده زیاد آن درطول سال است.

علوفه هیدروپونیک چگونه کشت می شود؟

بعد از شستن و خیساندن بذر ها دانه های شسته شده را در ظرف های استاندارد قرارداده و در محلی که نور خورشید به آنها نتابد می مانند تا آن ها جوانه بزنند و با توجه به اساس استانداردهای خاصی مثل نوردهی ، تهویه و دما بین ۷ تا ۱۰روز تبدیل به علوفه تر می شوند.

این مراحل در گلخانه یا کانکس کشت علوفه هیدروپونیک انجام می شوند.

کیفیت تجهیزات کشت علوفه هیدروپونیک اهمیت زیادی دارد و بی توجهی به لوازم آن خساراتی را به واحد تولید علوفه می زند.

لیست قیمت دستگاه تولید علوفه هیدروپونیک و تجهیزات آن:

محلی برای کشت ,طبقات گلخانه علوفه هیدروپونیک, سینی کشت علوفه هیدروپونیک, لوله‌های آبرسانی, دستگاه مه پاش, سنسور تنظیم دما و رطوبت سیستم تهویه هوا, سیستم گرمایشی و سرمایشی.

علاوه براینها سه مورد مهم دیگر وجود دارد: بذر: شامل جو، گندم، شبدر، ذرت و … می شود. که قیمتـ آن به نوع و کیفیتش بستگی دارد. بذر جو کمترین قیمت و بذر یونجه بالاترین قیمت را دارد.

برق: برق هزینه بیشتری برای سیستم گرمایشی و سرمایشی نسبت به کانکس و سالن دارد.
آب: هزینه آب در این روش کشت بسیار کم است معمولاً آب قابل بازیافت و استفاده مجدد می باشد.

لیست قیمت دستگاه تولید علوفه هیدروپونیک:

برای خرید تمام وسایل و تجهیزات جهت تولید علوفه هیدروپونیک باید نظر کارشناسان صنعت باشد. کارشناسان ما آماده ارائه انواع خدماتی مانند فروش ادوات و تجهیزات مورد نیاز راه‌اندازی گلخانه علوفه هیدروپونیک می‌باشند.

شما عزیزان می‌توانید با خرید پکیج صفر تا صد مشاوره علوفه هیدروپونیک تجهیز گرولایت، از ابتدا تا انتهای کار را با خیال راحت به کارشناسان ما بسپارید. دراین پکیج تجهیز گرولایت شما را از خدماتی چون مشاوره رایگان، تأمین تجهیزات و لوازم مورد نیاز کشت علوفه هیدروپونیک، تهیه بذر مناسب و همچنین پشتیبانی دائمی بهره مند می کند.

برای خرید محصولاتی مانند سینی کشت علوفه هیدروپونیک، بستر کشت علوفه، فن و سیستم تهویه، لوله‌های آبرسانی، محلول ضد عفونی کننده، مخزن آب، سازه مخصوص کشت علوفه هیدروپونیک، بذر مناسب ؛ بذر گندم، جو، ذرت، ارزن، چاودارو بسیاری از تجهیزات دیگر می‌توانید همه روزه با ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *