فروش گلخانه خانگی هیدروپونیک تراس، باغ، پشت بام

فروش گلخانه خانگی هیدروپونیک تراس، باغ، پشت بام

فروش گلخانه خانگی هیدروپونیک تراس، باغ، پشت بام : مجموعه ی تجهیز گرولایت مرکز تولید و عرضه ی انواع گلخانه های خانگی برای تراس، باغ، ویلا، پشت بام، بهارخواب و … می باشد که شما می توانید جهت مشاوره و خرید با کارشناسان ما در تماس باشید.

ما در این مقاله می خواهیم شما را با گلخانه های خانگی آشنا کنیم. گلخانه خانگی یک محیط کوچک و از قبل طراحی شده می باشد که عموما به صورت پیش ساخته در بازارها به فروش می رسند.

گلخانه‌های خانگی باغ پشت بام تراس

برای استفاده ی بهینه تر از فضای خانه خود و اقدام به کاشت گل و گیاه در آن قسمت، می توانید از گلخانه های خانگی از پیش‌ساخته ای که برای شما فرستاده می‌شود، استفاده کنید. شیوه ی ساخت این گلخانه ها به این صورت است که می توان گل و گیاه را هم روی کف، روی قفسه ها و میزهای مخصوص آن قرار داد.

قطعات این گلخانه های خانگی با کمترین وزن ممکن ساخته شده اند که علی رغم وزن کم آن ها از استحکام بالایی برخوردارند.

و نکته ی دیگر در مورد این گلخانه های خانگی این است که غالبا یک کد شناسایی محصول دارند که می‌توانید تنها با ارائه‌ی کد سفارشی، آن را خریداری کنید.

فروش و عرضه انواع گلخانه خانگی

مقاومت بسیار این گلخانه های خانگی نسبت به عوامل طبیعی مثل نور خورشید، باران، نم و رطوبت، نوسانات دمایی (سرما و گرما) از جمله مزایای آن ها به شمار می رود.

شما می توانید این گلخانه های خانگی پیش ساخته را روی بالکن، تراس، حیاط و حتی پشت بام خود نیز نصب کنید. با داشتن یک گلخانه خانگی می توانید در فصول مختلف سال، مشغول کاشت صیفی جات و سبزیجات موردنظرتان باشید.

معمولا قطعات این گلخانه های خانگی به شکل سازه های پیچی و مهره ای می باشد که معمولا از آلومینیوم ساخته میشوند و به همین علت است که این گلخانه های خانگی نسبت به عوامل مختلفی مثل سرما و گرما مقاوم هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *